Tmaják u Říčan 5/5 (1)

Tmaják“ je důležitou součástí našeho místa pro odpočinek, které jsme nazvali “Sluneční přístav” v Doubravčicích – Říčany u Prahy.

Tmaják je to místo, kde se můžete zkusit potopit sami do sebe a najít věci, které jste o sobě ještě nevěděli, strávit čas ve tmě meditací nebo půstem, nebo si jen tak vyčistit hlavu od civilizačních nánosů a utřídit si myšlenky.

Terapie tmou – pobyt ve tmě – je forma léčebného procesu, kdy jste uzavřeni v temné místnosti sami se sebou. Je to vlastně dovolená pro náš mozek, který je každodenně zahlcován informacemi, zvuky a jinými vjemy. První tři dny se většinou zbavujete tohoto “informačního smogu” a přivykáte si na to, že se kolem vás nic, ale vůbec nic neděje. Tím, že se vaše hlava nemá čemu věnovat (kromě jídla, cvičení a hygieny, což jsou vlastně jediná rozptýlení), máte čas na důležitější věci. Meditování, dechová cvičení, spiritualita, rozvíjení obchodních plánů, uzdravování, pochopení, odpuštění a uvědomění si, co je pro vás opravdu důležité nebo třeba vytvoření pravidelného ranního rituálu. Můžete se věnovat jakékoliv oblasti vašeho života, která potřebuje vaši plnou pozornost a na kterou v běžném životě „nemáte čas“. Častým návštěvníkem jsou emoce, které tak rádi (obzvláště ty negativní) vytěsňujeme, a přitom jsou skvělým zdrojem informací o nás samých.

Byli jste zde? Prosím ohodnoťte

Dopravní obslužnost centra Tmaják u Říčan:

Umístění: okraj obce
Parkování: 0 km
Vlak: 11 km
Autobus: 5 km

Umístění centra Tmaják u Říčan na mapě:

Další fotografie pro centrum Tmaják u Říčan:

Místnosti v centru Tmaják u Říčan:

Název a fotografie
Možnosti stravy
Vybavení
Cena a informace
Umístění:
Tmaják u Říčan Umístění: okraj obce Parkování: 0 km Vlak: 11 km Autobus: 5 km Cena: 2 500 Kč/noc půlka při rezervaci, půlka měsíc předem

Nejbližší volné termíny v centru Tmaják u Říčan: