Terapie tmou Kozlovice 5/5 (4)

Místo, kde Roman žije je, dle jeho vyjádření, k poskytování pobytu ve tmě vhodné, a to nejen dle jeho názoru, ale i názoru praktikujících. Je to dům se zahradou u potoka na rozvolněném konci vesnice vetknutém už do luk a lesů. A na jeho zahradě stojí domek, kde probíhá terapie tmou, který je všem k dispozici.

Termíny terapie tmou Kozlovice

Pobyty ve tmě je možné objednat na 1 týden. Stejně tak je možné pobyt ve tmě v Kozlovicích objednat na půl týdne ba i na jeden den.

Nyní jsou v provozu dvě “temné komory”. Zahradní domek zřízený přímo pro pobyty ve tmě je vzdálený přibližně 20 metrů od domu, kde Roman žije, a také samostatný pokoj ve vedlejším neobývaném křídle domu. Obě místnosti pro terapii tmou jsou jednoduše ale pohodlně zařízeny: postel či skládací futony, křeslo, koberec, topení, sprcha, umyvadlo a WC. Zahradní domek nabízí navíc dokonce i bidet, druhá místnost zase o něco více prostoru – především pro pobyt párů ve tmě. V obou místnostech se můžete zamknout a opustit je dle libosti. Jednou denně vás průvodce tmou navštíví s jídlem a jako váš opatrovník si s vámi, v případě vašeho zájmu, rád popovídá, třeba i o jeho několikerých zkušenostech ze tmy.

Byli jste zde? Prosím ohodnoťte

Dopravní obslužnost centra Terapie tmou Kozlovice:

Umístění: okraj obce
Parkování: 0 km
Vlak: 8 km
Autobus: 1 km

Umístění centra Terapie tmou Kozlovice na mapě:

Další fotografie pro centrum Terapie tmou Kozlovice:

Místnosti v centru Terapie tmou Kozlovice:

Název a fotografie
Možnosti stravy
Vybavení
Cena a informace
Umístění:
Terapie tmou Kozlovice Umístění: okraj obce Parkování: 0 km Vlak: 8 km Autobus: 1 km Cena: 1 400 Kč/noc předem 50%, minimálně 5 nocí
Umístění:
Terapie tmou Kozlovice Umístění: okraj obce Parkování: 0 km Vlak: 8 km Autobus: 1 km Cena: 1 400 Kč/noc předem 50%, minimálně 5 nocí

Nejbližší volné termíny v centru Terapie tmou Kozlovice:

Omlouváme se pobyt ve tmě v tomto centru přes nás nelze poptat, kontaktujte přímo provozovatele.