Terapie tmou u Brna 5/5 (3)

Každá společnost, která prochází civilizačně nelehkým vývojem, potřebuje terapii. Lidé musí mít inspiraci, sílu a uvědomění aby vše společně zvládli.

Terapie tmou je pradávný způsob odpočinku, léčby, cesta sebepoznání a duchovní praxe. Probíhá tak, že je člověk po celou dobu uzavřen v zatemnělé a zvukově izolované místnosti (dříve k těmto účelům sloužily upravené modlitebny, jeskyně apod.). Zde vykonává potmě všechny denní potřeby od hygieny, stravování, spánku až po až po praxi, cvičení, snění, či cokoliv jiného dle svého osobního zaměření, preferencí a potřeb. Jednou denně za ním přijde průvodce, tento mu donese jídlo na celý den a dle jeho potřeby a přání s ním sdílí zkušenost.

Terapie tmou nabízí prostředí vhodné k intenzivnímu odpočinku a má potenciál pozitivně působit na řadu onemocnění. Na pozadí tmy lze vhodně ladit a směřovat proces osobní integrace, je zde snadnější se zbavovat starých zátěží a stanovovat nové záměry. Delší pobyt ve tmě vede celou naši bytost k rozšířenému vědomí, k nalezení inspirace a odpovědí na položené otázky. Výsledkem bývá zdravější a spokojenější člověk s vyšší mírou životní energie a na vyšší úrovni vědomí.

We do speak English. Don’t worry and write to us. Foreigners welcome.

You can experince your darkness therapy 😀

 

Byli jste zde? Prosím ohodnoťte

Dopravní obslužnost centra Terapie tmou u Brna:

Umístění: okraj obce
Parkování: 0 km
Vlak: 10 km
Autobus: 0 km

Umístění centra Terapie tmou u Brna na mapě:

Další fotografie pro centrum Terapie tmou u Brna:

Místnosti v centru Terapie tmou u Brna:

Název a fotografie
Možnosti stravy
Vybavení
Cena a informace
Strava:
Umístění:
Terapie tmou u Brna Umístění: okraj obce Parkování: 0 km Vlak: 10 km Autobus: 0 km Cena: 1 100 Kč/noc záloha 50% + 500 Kč

Nejbližší volné termíny v centru Terapie tmou u Brna:

Omlouváme se pobyt ve tmě v tomto centru přes nás nelze poptat, kontaktujte přímo provozovatele.