Vědomá tma u Frýdku-Místku 5/5 (4)

Přijmi pozvání do prostoru tmy zasvěcenému všem, kdož se chtějí blíže propojit se sebou takovými, jakými skutečně jsou, bez všech nánosů hodnocení a očekávání vnitřních i vnějších – ve své přirozené jedinečnosti, nekonečnosti a celistvosti.

Zde můžeš strávit čas o samotě v rozjímání o svém životě, při hledání tvůrčích inspirací, nových řešení i nových způsobů vnímání a chování. Tma Ti poskytuje láskyplný prostor pro vše, co chce být slyšeno, vnímáno a rozřešeno. O samotě je snadnější naladit se na svůj vnitřní hlas, naučit se jej rozlišovat od hlasů z vnějšku, důvěřovat mu a následovat jej. Na určité úrovni jsme všichni propojeni, dotýkáme se sebe skrze naše činy, slova, ba i myšlenky jako jemnohmotné a tvůrčí formy energie. Díky tomu, a také skrze životní lekce můžeme přijmout zodpovědnost za svůj život. Uvědomujeme si, že jediné místo, kde ve skutečnosti opravdu tvoříme svůj svět, svoji každodenní realitu, je uvnitř každého z nás.

Ve tmě máš možnost toto všechno vidět jasněji.

Jakýkoli prostor tmy poskytovaný s perspektivou umožnění a záměru žití ze srdce je podpůrnou zónou pro aktivaci těch nejzákladnějších principů skrytých v nás – ctností srdce: soucitu, krásy, pochopení, trpělivosti, pokory, skromnosti, moudrosti, odvahy, hojnosti, odpuštění, vděčnosti a mnohých dalších.

V našem každodenním životě snadno ztrácíme ze zřetele své pocity a touhy. Pro mnohé z nás může být pobyt o samotě ve tmě velmi inspirující a potřebný, v některých případech nesmírně důležitý. Po krátkém, mnohdy potřebném, odpočinku se uvolníme z rámce běžného života, a pokud si dovolíme být k sobě dostatečně vnímaví a nekompromisní, přelaďujeme se do hloubky a jemnosti srdce. Dostáváme nádherné dary vhledů do souvislostí našeho života s okolnostmi a životy jiných bytostí.

Byli jste zde? Prosím ohodnoťte

Dopravní obslužnost centra Vědomá tma u Frýdku-Místku:

Umístění: okraj obce
Parkování: 0 km
Vlak: 12 km
Autobus: 0 km

Umístění centra Vědomá tma u Frýdku-Místku na mapě:

Další fotografie pro centrum Vědomá tma u Frýdku-Místku:

Místnosti v centru Vědomá tma u Frýdku-Místku:

Název a fotografie
Možnosti stravy
Vybavení
Cena a informace
Strava:
Umístění:
Vědomá tma u Frýdku-Místku Umístění: okraj obce Parkování: 0 km Vlak: 12 km Autobus: 0 km Cena: 2 000 Kč/noc včetně vegetariánské stravy

Nejbližší volné termíny v centru Vědomá tma u Frýdku-Místku: