Na dobrém konci Ledeč nad Sázavou 5/5 (2)

TMA

klidná,tichá,všeobjímající … léčivá

… na konci malé vesnice obklopené přírodou – ve svatyni  na klidném místě velké přírodní zahrady harmonizačního centra.

Ve Tmě si můžete plně odpočinout jste-li stále „v jednom kole“ a přirozeně nechat rozpustit dřívější myšlenky i pocity neklidu, smutku, prázdnoty… Bez úsilí či meditace přímo vstoupit do přítomnosti – zkušenosti Bytí samotného, klidu a lásky – a zde nalézt odpovědi na všechny vnitřní otázky ohledně sebe sama – podstaty a smyslu svého života.

Průvodcem – opatrovníkem je Tomáš, se kterým se můžete blíže seznámit na konzultační schůzce. Sám prošel pobytem ve Tmě a má také víceletou terapeutickou a meditační praxi. To je výhodou pro Vaši podporu a zejména v komunikaci, která probíhá na Vaše přání – v uvolněné a otevřené atmosféře, v naslouchání a přijetí všeho, co se ve Vás odehrává.

Jednou denně průvodce přináší jídlo – domácí. Předem se domluvíme na ideálním způsobu stravy – vegetariánská, veganská ( bez mléčných výrobků, vajec, medu atd), RAW vitariánská – živá strava, bezlepková… Voda k pití je k dispozici stále, čaj, oříšky, sušené i čerstvé ovoce také.

Délku pobývání ve Tmě si volíte sami – jak to vnitřně cítíte. Vhodná délka je 7 dní, delší pobyt nejlépe v sedmidenních cyklech. Během prvních 3 dnů se mysl zklidňuje, následně se vytváří prostor pro hlubší spojení se sebou. Pro vyrovnání spánkového deficitu je možné ve Tmě pobýt 1-3 dny.

Byli jste zde? Prosím ohodnoťte

Dopravní obslužnost centra Na dobrém konci Ledeč nad Sázavou:

Umístění: okraj obce
Parkování: 0 km
Vlak: 8 km
Autobus: 1 km

Umístění centra Na dobrém konci Ledeč nad Sázavou na mapě:

Další fotografie pro centrum Na dobrém konci Ledeč nad Sázavou:

Místnosti v centru Na dobrém konci Ledeč nad Sázavou:

Název a fotografie
Možnosti stravy
Vybavení
Cena a informace
Umístění:
Na dobrém konci Ledeč nad Sázavou Umístění: okraj obce Parkování: 0 km Vlak: 8 km Autobus: 1 km Cena: 1 800 Kč/noc záloha 50%, zbytek při nástupu

Nejbližší volné termíny v centru Na dobrém konci Ledeč nad Sázavou: